
Apple iPhone SE 2020 - Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple iPhone |
| Announced on | 24-Apr-20 |
| MRP | ₹ 33204 /- |
| Dimensions | 13.84 cm x 6.73 cm x 0.73 cm |
| Display | 11.93 cm (4.7 inches), 750x1334 px |
| FingerPrint | Front-Mounted Fingerprint |
| Weight | 148 Gram |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Fusion A13, Hexa Core, 2.65 GHz Processor |
| Battery | 1821 mAh Battery |
| Camera | 12 MP & 7 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | iOS 17 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use 20 watt APPLE charger only |
Select Colour
Select Storage
Select Grade Warranty
From $29.12
Original: $97.07
-70%Apple iPhone SE 2020 - Refurbished—
$97.07
$29.12More Images






Apple iPhone SE 2020 - Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple iPhone |
| Announced on | 24-Apr-20 |
| MRP | ₹ 33204 /- |
| Dimensions | 13.84 cm x 6.73 cm x 0.73 cm |
| Display | 11.93 cm (4.7 inches), 750x1334 px |
| FingerPrint | Front-Mounted Fingerprint |
| Weight | 148 Gram |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Fusion A13, Hexa Core, 2.65 GHz Processor |
| Battery | 1821 mAh Battery |
| Camera | 12 MP & 7 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | iOS 17 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use 20 watt APPLE charger only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple iPhone |
| Announced on | 24-Apr-20 |
| MRP | ₹ 33204 /- |
| Dimensions | 13.84 cm x 6.73 cm x 0.73 cm |
| Display | 11.93 cm (4.7 inches), 750x1334 px |
| FingerPrint | Front-Mounted Fingerprint |
| Weight | 148 Gram |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Fusion A13, Hexa Core, 2.65 GHz Processor |
| Battery | 1821 mAh Battery |
| Camera | 12 MP & 7 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | iOS 17 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use 20 watt APPLE charger only |













