
HP Laptop - 15s-fq5329TU (Sealed Pack)
| Type | Notebook |
| Brand | HP |
| Model | 15s-fq5329TU |
| Series | 15s-fq5329TU |
| Os | Windows 11 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6 Inches |
| Performance | Intel Iris Xe |
| Battary | Li-Ion |
| Oprating System Type | 64-bit |
| Processor | i5-1235U |
| Weight | 1.69 Kg |
| Colour | Silver |
| Dimentions | 52.29 x 31.1 x 7.1 cm |
| Price | 62963.00 |
$122.97
Original: $409.90
-70%HP Laptop - 15s-fq5329TU (Sealed Pack)—
$409.90
$122.97HP Laptop - 15s-fq5329TU (Sealed Pack)
| Type | Notebook |
| Brand | HP |
| Model | 15s-fq5329TU |
| Series | 15s-fq5329TU |
| Os | Windows 11 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6 Inches |
| Performance | Intel Iris Xe |
| Battary | Li-Ion |
| Oprating System Type | 64-bit |
| Processor | i5-1235U |
| Weight | 1.69 Kg |
| Colour | Silver |
| Dimentions | 52.29 x 31.1 x 7.1 cm |
| Price | 62963.00 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Type | Notebook |
| Brand | HP |
| Model | 15s-fq5329TU |
| Series | 15s-fq5329TU |
| Os | Windows 11 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6 Inches |
| Performance | Intel Iris Xe |
| Battary | Li-Ion |
| Oprating System Type | 64-bit |
| Processor | i5-1235U |
| Weight | 1.69 Kg |
| Colour | Silver |
| Dimentions | 52.29 x 31.1 x 7.1 cm |
| Price | 62963.00 |





















