
Vivo 44W Flash Charging Adaptor
| Output Interface | 44W |
| Connector Type | USB Type C Cable |
| Number Of Devices/Batteries Charged | 1 |
| Designed For | Flash Charge 44W Adpter Supports flash charging in all phones |
| Number Of Charger Pins | 1 |
| Cable Length | 1 m |
| Width x Height x Depth | 3 mm x 4 mm x 3 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Cable Type | Adapter Only |
$7.54
Vivo 44W Flash Charging Adaptor—
$7.54
More Images




Vivo 44W Flash Charging Adaptor
| Output Interface | 44W |
| Connector Type | USB Type C Cable |
| Number Of Devices/Batteries Charged | 1 |
| Designed For | Flash Charge 44W Adpter Supports flash charging in all phones |
| Number Of Charger Pins | 1 |
| Cable Length | 1 m |
| Width x Height x Depth | 3 mm x 4 mm x 3 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Cable Type | Adapter Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Output Interface | 44W |
| Connector Type | USB Type C Cable |
| Number Of Devices/Batteries Charged | 1 |
| Designed For | Flash Charge 44W Adpter Supports flash charging in all phones |
| Number Of Charger Pins | 1 |
| Cable Length | 1 m |
| Width x Height x Depth | 3 mm x 4 mm x 3 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Cable Type | Adapter Only |




















