
Vivo Y36 Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Vivo |
| Announced on | 22-Jun-23 |
| MRP | ₹ 15999/- |
| Dimensions | 16.40 cm x 7.61 cm x 0.81 cm |
| Display | 16.57 cm (6.64 inches), Full HD+ Display |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 202 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 680 Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Vivo Compatible Adaptor Only |
$16.18
Original: $53.92
-70%Vivo Y36 Refurbished—
$53.92
$16.18More Images









Vivo Y36 Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Vivo |
| Announced on | 22-Jun-23 |
| MRP | ₹ 15999/- |
| Dimensions | 16.40 cm x 7.61 cm x 0.81 cm |
| Display | 16.57 cm (6.64 inches), Full HD+ Display |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 202 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 680 Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Vivo Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Vivo |
| Announced on | 22-Jun-23 |
| MRP | ₹ 15999/- |
| Dimensions | 16.40 cm x 7.61 cm x 0.81 cm |
| Display | 16.57 cm (6.64 inches), Full HD+ Display |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 202 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 680 Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Vivo Compatible Adaptor Only |





