
Vivo V25 Pro 5G- Refurbhished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Vivo |
| Announced on | 17-Aug-22 |
| MRP | ₹ 29999/- |
| Dimensions | 15.89 cm x 7.35 cm x 0.86 cm |
| Display | 16.6 cm (6.56 inches), 1080x2376 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 190 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Dimensity 1300, Octa Core, 3 GHz Processor |
| Battery | 4830mah |
| Camera | 64 MP + 8 MP + 2 MP Rear & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Vivo Compatible Adaptor Only |
$51.77
Original: $172.58
-70%Vivo V25 Pro 5G- Refurbhished—
$172.58
$51.77More Images








Vivo V25 Pro 5G- Refurbhished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Vivo |
| Announced on | 17-Aug-22 |
| MRP | ₹ 29999/- |
| Dimensions | 15.89 cm x 7.35 cm x 0.86 cm |
| Display | 16.6 cm (6.56 inches), 1080x2376 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 190 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Dimensity 1300, Octa Core, 3 GHz Processor |
| Battery | 4830mah |
| Camera | 64 MP + 8 MP + 2 MP Rear & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Vivo Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Vivo |
| Announced on | 17-Aug-22 |
| MRP | ₹ 29999/- |
| Dimensions | 15.89 cm x 7.35 cm x 0.86 cm |
| Display | 16.6 cm (6.56 inches), 1080x2376 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 190 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Dimensity 1300, Octa Core, 3 GHz Processor |
| Battery | 4830mah |
| Camera | 64 MP + 8 MP + 2 MP Rear & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Vivo Compatible Adaptor Only |





















