
Samsung Galaxy S23 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 17-Feb-23 |
| MRP | ₹ 64990/- |
| Dimensions | 16.63 cm x 7.09 cm x 0.76 cm |
| Display | 15.4 cm (6.1 inches), 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 168 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen 2, Octa Core, 3.36 GHz Processor |
| Battery | 3900mah |
| Camera | 50 MP + 12 MP + 10 MP Rear & 12 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
$100.32
Original: $334.39
-70%Samsung Galaxy S23 5G Refurbished—
$334.39
$100.32More Images











Samsung Galaxy S23 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 17-Feb-23 |
| MRP | ₹ 64990/- |
| Dimensions | 16.63 cm x 7.09 cm x 0.76 cm |
| Display | 15.4 cm (6.1 inches), 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 168 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen 2, Octa Core, 3.36 GHz Processor |
| Battery | 3900mah |
| Camera | 50 MP + 12 MP + 10 MP Rear & 12 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 17-Feb-23 |
| MRP | ₹ 64990/- |
| Dimensions | 16.63 cm x 7.09 cm x 0.76 cm |
| Display | 15.4 cm (6.1 inches), 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 168 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen 2, Octa Core, 3.36 GHz Processor |
| Battery | 3900mah |
| Camera | 50 MP + 12 MP + 10 MP Rear & 12 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |




















