
OnePlus Nord CE 3 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oneplus |
| Announced on | 5-Jul-23 |
| MRP | ₹ 26999/- |
| Dimensions | 16.27 cm x 7.55 cm x 0.82 cm |
| Display | 17.02 cm (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 184 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Octa Core, 2.7 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oneplus Compatible Adaptor Only |
$48.86
Original: $162.87
-70%OnePlus Nord CE 3 5G Refurbished—
$162.87
$48.86More Images






OnePlus Nord CE 3 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oneplus |
| Announced on | 5-Jul-23 |
| MRP | ₹ 26999/- |
| Dimensions | 16.27 cm x 7.55 cm x 0.82 cm |
| Display | 17.02 cm (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 184 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Octa Core, 2.7 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oneplus Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oneplus |
| Announced on | 5-Jul-23 |
| MRP | ₹ 26999/- |
| Dimensions | 16.27 cm x 7.55 cm x 0.82 cm |
| Display | 17.02 cm (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 184 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Octa Core, 2.7 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oneplus Compatible Adaptor Only |






















