
Realme Narzo 60 5G Preowned
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Realme |
| Announced on | 6-Jul-23 |
| MRP | ₹ 17999/- |
| Dimensions | 15.98 cm x 7.29 cm x 0.79 cm |
| Display | 16.33 cm (6.43 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 182 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Octa Core, 2.2 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 64 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Realme Compatible Adaptor Only |
$42.07
Original: $140.22
-70%Realme Narzo 60 5G Preowned—
$140.22
$42.07More Images







Realme Narzo 60 5G Preowned
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Realme |
| Announced on | 6-Jul-23 |
| MRP | ₹ 17999/- |
| Dimensions | 15.98 cm x 7.29 cm x 0.79 cm |
| Display | 16.33 cm (6.43 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 182 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Octa Core, 2.2 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 64 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Realme Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Realme |
| Announced on | 6-Jul-23 |
| MRP | ₹ 17999/- |
| Dimensions | 15.98 cm x 7.29 cm x 0.79 cm |
| Display | 16.33 cm (6.43 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 182 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Octa Core, 2.2 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 64 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Realme Compatible Adaptor Only |






















