
Apple iPhone 12 Pro Phony Phone
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple |
| Announced on | 13-Oct-20 |
| MRP | ₹ 78899/- |
| Dimensions | 14.67 cm x 7.15 cm x 0.74 cm |
| Display | 15.4 cm (6.1 inches), 1170x2532 px With Large Notch |
| FingerPrint | FaceID-Unlock |
| Weight | 189 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | A14 Bionic, Hexa Core, 3.1 GHz Processor |
| Battery | 2815mah |
| Camera | 12 MP + 12 MP + 12 MP Rear & 12 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | iOS 16 |
| Country of Origin | US |
| Instructions | Use 20 Watt Apple Adaptor Only |
$80.90
Original: $269.66
-70%Apple iPhone 12 Pro Phony Phone—
$269.66
$80.90Apple iPhone 12 Pro Phony Phone
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple |
| Announced on | 13-Oct-20 |
| MRP | ₹ 78899/- |
| Dimensions | 14.67 cm x 7.15 cm x 0.74 cm |
| Display | 15.4 cm (6.1 inches), 1170x2532 px With Large Notch |
| FingerPrint | FaceID-Unlock |
| Weight | 189 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | A14 Bionic, Hexa Core, 3.1 GHz Processor |
| Battery | 2815mah |
| Camera | 12 MP + 12 MP + 12 MP Rear & 12 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | iOS 16 |
| Country of Origin | US |
| Instructions | Use 20 Watt Apple Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple |
| Announced on | 13-Oct-20 |
| MRP | ₹ 78899/- |
| Dimensions | 14.67 cm x 7.15 cm x 0.74 cm |
| Display | 15.4 cm (6.1 inches), 1170x2532 px With Large Notch |
| FingerPrint | FaceID-Unlock |
| Weight | 189 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | A14 Bionic, Hexa Core, 3.1 GHz Processor |
| Battery | 2815mah |
| Camera | 12 MP + 12 MP + 12 MP Rear & 12 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | iOS 16 |
| Country of Origin | US |
| Instructions | Use 20 Watt Apple Adaptor Only |

















