
Samsung Galaxy Z Flip 5 5G Pre-owned
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 11-Aug-23 |
| MRP | ₹ 99999/- |
| Dimensions | 16.51 cm x 7.19 cm x 0.69 cm |
| Display | 17.02 cm (6.7 inches), 1080x2640 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 187 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen2, Octa Core, 3.36 GHz Processor |
| Battery | 3700mah |
| Camera | 12 MP + 12 MP Rear & 10 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
$142.39
Original: $474.62
-70%Samsung Galaxy Z Flip 5 5G Pre-owned—
$474.62
$142.39More Images








Samsung Galaxy Z Flip 5 5G Pre-owned
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 11-Aug-23 |
| MRP | ₹ 99999/- |
| Dimensions | 16.51 cm x 7.19 cm x 0.69 cm |
| Display | 17.02 cm (6.7 inches), 1080x2640 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 187 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen2, Octa Core, 3.36 GHz Processor |
| Battery | 3700mah |
| Camera | 12 MP + 12 MP Rear & 10 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 11-Aug-23 |
| MRP | ₹ 99999/- |
| Dimensions | 16.51 cm x 7.19 cm x 0.69 cm |
| Display | 17.02 cm (6.7 inches), 1080x2640 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 187 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen2, Octa Core, 3.36 GHz Processor |
| Battery | 3700mah |
| Camera | 12 MP + 12 MP Rear & 10 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
















