
Nothing Phone 2A 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Nothing |
| Announced on | 12-Mar-24 |
| MRP | ₹ 26999/- |
| Dimensions | 16.17 cm x 7.63 cm x 0.86 cm |
| Display | (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 190 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 7200 Pro (4 nm) |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 50 MP + 50 MP & 32MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Nothing Compatible Adaptor Only |
$172.58
Nothing Phone 2A 5G Refurbished—
$172.58
More Images




Nothing Phone 2A 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Nothing |
| Announced on | 12-Mar-24 |
| MRP | ₹ 26999/- |
| Dimensions | 16.17 cm x 7.63 cm x 0.86 cm |
| Display | (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 190 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 7200 Pro (4 nm) |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 50 MP + 50 MP & 32MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Nothing Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Nothing |
| Announced on | 12-Mar-24 |
| MRP | ₹ 26999/- |
| Dimensions | 16.17 cm x 7.63 cm x 0.86 cm |
| Display | (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 190 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 7200 Pro (4 nm) |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 50 MP + 50 MP & 32MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Nothing Compatible Adaptor Only |
















