
Samsung Galaxy Z Flip 4 Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 10-Aug-22 |
| MRP | ₹ 89999/- |
| Dimensions | 16.52 cm x 7.19 cm x 0.69 cm |
| Display | 17 cm (6.7 inches), 1080x2640 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 187 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Snapdragon 8+ Gen1, Octa Core, 3.2 GHz Processor |
| Battery | 3700mah |
| Camera | 12 MP + 12 MP Rear & 10 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin |
Global |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
$71.19
Original: $237.30
-70%Samsung Galaxy Z Flip 4 Refurbished—
$237.30
$71.19More Images











Samsung Galaxy Z Flip 4 Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 10-Aug-22 |
| MRP | ₹ 89999/- |
| Dimensions | 16.52 cm x 7.19 cm x 0.69 cm |
| Display | 17 cm (6.7 inches), 1080x2640 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 187 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Snapdragon 8+ Gen1, Octa Core, 3.2 GHz Processor |
| Battery | 3700mah |
| Camera | 12 MP + 12 MP Rear & 10 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin |
Global |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 10-Aug-22 |
| MRP | ₹ 89999/- |
| Dimensions | 16.52 cm x 7.19 cm x 0.69 cm |
| Display | 17 cm (6.7 inches), 1080x2640 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 187 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Snapdragon 8+ Gen1, Octa Core, 3.2 GHz Processor |
| Battery | 3700mah |
| Camera | 12 MP + 12 MP Rear & 10 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin |
Global |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
















