
Apple iPhone SE 3 Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple |
| Announced on | 18-Mar-22 |
| MRP | ₹ 43900/- |
| Dimensions | 13.84 cm x 6.73 cm x 0.73 cm |
| Display | 11.94 cm (4.7 inches), 750x1334 px |
| FingerPrint | Front-Mounted |
| Weight | 144 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Apple A15 Bionic |
| Battery | 2018 mah |
| Camera | 12 MP & 7 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | IOS 15.4 to 17.2 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use Apple Compatible Adaptor Only |
Select Colour
Select Storage
Select Grade Warranty
From $59.87
Original: $199.55
-70%Apple iPhone SE 3 Refurbished—
$199.55
$59.87More Images







Apple iPhone SE 3 Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple |
| Announced on | 18-Mar-22 |
| MRP | ₹ 43900/- |
| Dimensions | 13.84 cm x 6.73 cm x 0.73 cm |
| Display | 11.94 cm (4.7 inches), 750x1334 px |
| FingerPrint | Front-Mounted |
| Weight | 144 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Apple A15 Bionic |
| Battery | 2018 mah |
| Camera | 12 MP & 7 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | IOS 15.4 to 17.2 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use Apple Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple |
| Announced on | 18-Mar-22 |
| MRP | ₹ 43900/- |
| Dimensions | 13.84 cm x 6.73 cm x 0.73 cm |
| Display | 11.94 cm (4.7 inches), 750x1334 px |
| FingerPrint | Front-Mounted |
| Weight | 144 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Apple A15 Bionic |
| Battery | 2018 mah |
| Camera | 12 MP & 7 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | IOS 15.4 to 17.2 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use Apple Compatible Adaptor Only |























