
Apple iPhone SE Phony Phone
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple iPhone |
| Announced on | 31-Mar-16 |
| MRP | ₹ 16999 /- |
| Dimensions | 12.38 cm x 5.86 cm x 0.76 cm |
| Display | 10.16 cm (4 inches), 640x1136 px |
| FingerPrint | Front-Mounted Fingerprint |
| Weight | 113 Gram |
| Network & Connectivity | Single Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Fusion A9, Dual Core, 1.84 GHz Processor |
| Battery | 1624 mAh Battery |
| Camera | 12 MP & 1.2 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | iOS 9.3.2 |
| Country of Origin |
Global |
| Instructions | Use 5 watt APPLE charger only |
$15.21
Original: $50.69
-70%Apple iPhone SE Phony Phone—
$50.69
$15.21More Images

Apple iPhone SE Phony Phone
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple iPhone |
| Announced on | 31-Mar-16 |
| MRP | ₹ 16999 /- |
| Dimensions | 12.38 cm x 5.86 cm x 0.76 cm |
| Display | 10.16 cm (4 inches), 640x1136 px |
| FingerPrint | Front-Mounted Fingerprint |
| Weight | 113 Gram |
| Network & Connectivity | Single Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Fusion A9, Dual Core, 1.84 GHz Processor |
| Battery | 1624 mAh Battery |
| Camera | 12 MP & 1.2 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | iOS 9.3.2 |
| Country of Origin |
Global |
| Instructions | Use 5 watt APPLE charger only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Apple iPhone |
| Announced on | 31-Mar-16 |
| MRP | ₹ 16999 /- |
| Dimensions | 12.38 cm x 5.86 cm x 0.76 cm |
| Display | 10.16 cm (4 inches), 640x1136 px |
| FingerPrint | Front-Mounted Fingerprint |
| Weight | 113 Gram |
| Network & Connectivity | Single Sim, 3G, 4G, Volte, Wi-Fi, NFC |
| Processor | Fusion A9, Dual Core, 1.84 GHz Processor |
| Battery | 1624 mAh Battery |
| Camera | 12 MP & 1.2 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | iOS 9.3.2 |
| Country of Origin |
Global |
| Instructions | Use 5 watt APPLE charger only |























