
IQOO Z6 Lite 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | IQOO |
| Announced on | 14-Sep-22 |
| MRP | ₹ 12999/- |
| Dimensions | 16.4 cm x 7.58 cm x 0.83 cm |
| Display | 16.97 cm (6.68 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 194 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 4 Gen1, Octa Core, 2.4 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 2 MP Rear & 8 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use IQOO Compatible Adaptor Only |
$125.12
IQOO Z6 Lite 5G Refurbished—
$125.12
More Images





IQOO Z6 Lite 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | IQOO |
| Announced on | 14-Sep-22 |
| MRP | ₹ 12999/- |
| Dimensions | 16.4 cm x 7.58 cm x 0.83 cm |
| Display | 16.97 cm (6.68 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 194 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 4 Gen1, Octa Core, 2.4 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 2 MP Rear & 8 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use IQOO Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | IQOO |
| Announced on | 14-Sep-22 |
| MRP | ₹ 12999/- |
| Dimensions | 16.4 cm x 7.58 cm x 0.83 cm |
| Display | 16.97 cm (6.68 inches), 1080x2400 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 194 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 4 Gen1, Octa Core, 2.4 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 50 MP + 2 MP Rear & 8 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use IQOO Compatible Adaptor Only |


















