
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G Pre-owned
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 1-Feb-23 |
| MRP | ₹ 104999/- |
| Dimensions | 16.34 cm x 7.81 cm x 0.89 cm |
| Display | 17 cm (6.8 inches), 1440x3088 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 234 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen2, Octa Core, 3.36 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 200 MP Quad Rear & 12 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
Select Colour
Select Storage
Select Grade (Warranty)
From $165.04
Original: $550.13
-70%Samsung Galaxy S23 Ultra 5G Pre-owned—
$550.13
$165.04More Images










Samsung Galaxy S23 Ultra 5G Pre-owned
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 1-Feb-23 |
| MRP | ₹ 104999/- |
| Dimensions | 16.34 cm x 7.81 cm x 0.89 cm |
| Display | 17 cm (6.8 inches), 1440x3088 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 234 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen2, Octa Core, 3.36 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 200 MP Quad Rear & 12 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 1-Feb-23 |
| MRP | ₹ 104999/- |
| Dimensions | 16.34 cm x 7.81 cm x 0.89 cm |
| Display | 17 cm (6.8 inches), 1440x3088 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 234 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen2, Octa Core, 3.36 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 200 MP Quad Rear & 12 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Global |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |





















