
Motorola Razr 40 Pre-owned
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Motorola |
| Announced on | 21-Jun-23 |
| MRP | ₹ 59999/- |
| Dimensions | 17.08 cm x 7.04 cm x 0.74 cm |
| Display | (6.9 inches), 1080x2640 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 188.6 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Battery | 4200 mah |
| Camera | 64 MP + 13 MP & 32MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Motorola Compatible Adaptor Only |
$97.08
Original: $323.60
-70%Motorola Razr 40 Pre-owned—
$323.60
$97.08More Images




Motorola Razr 40 Pre-owned
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Motorola |
| Announced on | 21-Jun-23 |
| MRP | ₹ 59999/- |
| Dimensions | 17.08 cm x 7.04 cm x 0.74 cm |
| Display | (6.9 inches), 1080x2640 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 188.6 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Battery | 4200 mah |
| Camera | 64 MP + 13 MP & 32MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Motorola Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Motorola |
| Announced on | 21-Jun-23 |
| MRP | ₹ 59999/- |
| Dimensions | 17.08 cm x 7.04 cm x 0.74 cm |
| Display | (6.9 inches), 1080x2640 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 188.6 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Battery | 4200 mah |
| Camera | 64 MP + 13 MP & 32MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Motorola Compatible Adaptor Only |























