
OnePlus Nord CE 4 5G -Unbox
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | OnePlus |
| Announced on | 4-Apr-24 |
| MRP | ₹ 26999/- |
| Dimensions | 16.25 cm x 7.53 cm x 0.84 cm |
| Display | (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 186 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Battery | 5500 mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use OnePlus Compatible Adaptor Only |
$55.01
Original: $183.37
-70%OnePlus Nord CE 4 5G -Unbox—
$183.37
$55.01More Images





OnePlus Nord CE 4 5G -Unbox
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | OnePlus |
| Announced on | 4-Apr-24 |
| MRP | ₹ 26999/- |
| Dimensions | 16.25 cm x 7.53 cm x 0.84 cm |
| Display | (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 186 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Battery | 5500 mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use OnePlus Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | OnePlus |
| Announced on | 4-Apr-24 |
| MRP | ₹ 26999/- |
| Dimensions | 16.25 cm x 7.53 cm x 0.84 cm |
| Display | (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 186 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Battery | 5500 mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use OnePlus Compatible Adaptor Only |























