
Oppo F23 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oppo |
| Announced on | 15-May-23 |
| MRP | ₹ 23999/- |
| Dimensions | 16.50 cm x 7.60 cm x 0.82 cm |
| Display | 17 cm (6.7 inches), 1080x2400 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 192 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 695, Octa Core, 2.2 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 64 MP + 2 MP + 2 MP Rear & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oppo Compatible Adaptor Only |
$118.65
Oppo F23 5G Refurbished—
$118.65
More Images









Oppo F23 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oppo |
| Announced on | 15-May-23 |
| MRP | ₹ 23999/- |
| Dimensions | 16.50 cm x 7.60 cm x 0.82 cm |
| Display | 17 cm (6.7 inches), 1080x2400 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 192 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 695, Octa Core, 2.2 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 64 MP + 2 MP + 2 MP Rear & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oppo Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oppo |
| Announced on | 15-May-23 |
| MRP | ₹ 23999/- |
| Dimensions | 16.50 cm x 7.60 cm x 0.82 cm |
| Display | 17 cm (6.7 inches), 1080x2400 px 120Hz With Punch Hole |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 192 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 695, Octa Core, 2.2 GHz Processor |
| Battery | 5000mah |
| Camera | 64 MP + 2 MP + 2 MP Rear & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oppo Compatible Adaptor Only |























