
Oppo F25 Pro 5G- Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oppo |
| Announced on | 4-Mar-24 |
| MRP | ₹ 25999/- |
| Dimensions | 16.11 cm x 7.47 cm x 0.75 cm |
| Display | (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 177 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 7050 |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 64 MP + 8 MP + 2 MP & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oppo Compatible Adaptor Only |
Select Color
Select Storage
Select Grade Warranty
From $29.12
Original: $97.07
-70%Oppo F25 Pro 5G- Refurbished—
$97.07
$29.12More Images



Oppo F25 Pro 5G- Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oppo |
| Announced on | 4-Mar-24 |
| MRP | ₹ 25999/- |
| Dimensions | 16.11 cm x 7.47 cm x 0.75 cm |
| Display | (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 177 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 7050 |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 64 MP + 8 MP + 2 MP & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oppo Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Oppo |
| Announced on | 4-Mar-24 |
| MRP | ₹ 25999/- |
| Dimensions | 16.11 cm x 7.47 cm x 0.75 cm |
| Display | (6.7 inches), 1080x2412 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 177 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 7050 |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 64 MP + 8 MP + 2 MP & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Oppo Compatible Adaptor Only |























