
Samsung Galaxy A15 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 11-Dec-23 |
| MRP | ₹ 19499/- |
| Dimensions | 16.01 cm x 7.68 cm x 0.84 cm |
| Display | 16.51 cm (6.5 inches), 1080x2340 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 200 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 50 MP + 5 MP + 2 MP & 13 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
$30.74
Original: $102.47
-70%Samsung Galaxy A15 5G Refurbished—
$102.47
$30.74More Images




Samsung Galaxy A15 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 11-Dec-23 |
| MRP | ₹ 19499/- |
| Dimensions | 16.01 cm x 7.68 cm x 0.84 cm |
| Display | 16.51 cm (6.5 inches), 1080x2340 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 200 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 50 MP + 5 MP + 2 MP & 13 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 11-Dec-23 |
| MRP | ₹ 19499/- |
| Dimensions | 16.01 cm x 7.68 cm x 0.84 cm |
| Display | 16.51 cm (6.5 inches), 1080x2340 px |
| FingerPrint | Side-Mounted |
| Weight | 200 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Battery | 5000 mah |
| Camera | 50 MP + 5 MP + 2 MP & 13 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Supported |
| Operating System | Android V14 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |























