
Samsung Galaxy S23 FE 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 5-Oct-23 |
| MRP | ₹ 59999/- |
| Dimensions | 15.8 cm x 7.65 cm x 0.82 cm |
| Display | 16.26 cm (6.4 inches), 1080x2340 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 209 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Exynos 2200 (4 nm) |
| Battery | 4500 mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP + 12 MP Rear & 10 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
$291.24
Samsung Galaxy S23 FE 5G Refurbished—
$291.24
More Images






Samsung Galaxy S23 FE 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 5-Oct-23 |
| MRP | ₹ 59999/- |
| Dimensions | 15.8 cm x 7.65 cm x 0.82 cm |
| Display | 16.26 cm (6.4 inches), 1080x2340 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 209 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Exynos 2200 (4 nm) |
| Battery | 4500 mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP + 12 MP Rear & 10 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Samsung |
| Announced on | 5-Oct-23 |
| MRP | ₹ 59999/- |
| Dimensions | 15.8 cm x 7.65 cm x 0.82 cm |
| Display | 16.26 cm (6.4 inches), 1080x2340 px |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 209 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Exynos 2200 (4 nm) |
| Battery | 4500 mah |
| Camera | 50 MP + 8 MP + 12 MP Rear & 10 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Samsung Compatible Adaptor Only |























