
Vivo T2 Pro 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Vivo |
| Announced on | 2023, September 22 |
| MRP | ₹ 25999/- |
| Dimensions | 164.1 x 74.8 x 7.4 mm (6.46 x 2.94 x 0.29 in) |
| Display | 6.78 inches, 111.0 cm2 (~90.4% screen-to-body ratio) |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 175 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Mediatek Dimensity 7200 (4 nm) |
| Battery | 4600mah |
| Camera | 64 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Vivo Compatible Adaptor Only |
$42.07
Original: $140.22
-70%Vivo T2 Pro 5G Refurbished—
$140.22
$42.07More Images




Vivo T2 Pro 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Vivo |
| Announced on | 2023, September 22 |
| MRP | ₹ 25999/- |
| Dimensions | 164.1 x 74.8 x 7.4 mm (6.46 x 2.94 x 0.29 in) |
| Display | 6.78 inches, 111.0 cm2 (~90.4% screen-to-body ratio) |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 175 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Mediatek Dimensity 7200 (4 nm) |
| Battery | 4600mah |
| Camera | 64 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Vivo Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Vivo |
| Announced on | 2023, September 22 |
| MRP | ₹ 25999/- |
| Dimensions | 164.1 x 74.8 x 7.4 mm (6.46 x 2.94 x 0.29 in) |
| Display | 6.78 inches, 111.0 cm2 (~90.4% screen-to-body ratio) |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 175 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Mediatek Dimensity 7200 (4 nm) |
| Battery | 4600mah |
| Camera | 64 MP + 2 MP Rear & 16 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V13 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Vivo Compatible Adaptor Only |























