
Xiaomi 12 Pro 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Xiaomi |
| Announced on | 27-Apr-22 |
| MRP | ₹ 41999/- |
| Dimensions | 16.29 cm x 7.60 cm x 0.89 cm |
| Display | 17.09 cm (6.73 inches), Full HD+ |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 208.4 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen 1 Processor |
| Battery | 4600mah |
| Camera | 50 MP + 50 MP + 50 MP Rear & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Xiaomi Compatible Adaptor Only |
$71.19
Original: $237.30
-70%Xiaomi 12 Pro 5G Refurbished—
$237.30
$71.19More Images











Xiaomi 12 Pro 5G Refurbished
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Xiaomi |
| Announced on | 27-Apr-22 |
| MRP | ₹ 41999/- |
| Dimensions | 16.29 cm x 7.60 cm x 0.89 cm |
| Display | 17.09 cm (6.73 inches), Full HD+ |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 208.4 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen 1 Processor |
| Battery | 4600mah |
| Camera | 50 MP + 50 MP + 50 MP Rear & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Xiaomi Compatible Adaptor Only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Generic Name | Mobile Phone |
| Brand | Xiaomi |
| Announced on | 27-Apr-22 |
| MRP | ₹ 41999/- |
| Dimensions | 16.29 cm x 7.60 cm x 0.89 cm |
| Display | 17.09 cm (6.73 inches), Full HD+ |
| FingerPrint | IN-Display |
| Weight | 208.4 Grams |
| Network & Connectivity | Dual Sim, 3G, 4G, 5G, Volte, Wi-Fi |
| Processor | Snapdragon 8 Gen 1 Processor |
| Battery | 4600mah |
| Camera | 50 MP + 50 MP + 50 MP Rear & 32 MP Front Camera |
| Expandable Storage | Memory Card Not Supported |
| Operating System | Android V12 |
| Country of Origin | Indian |
| Instructions | Use Xiaomi Compatible Adaptor Only |























